Notesy firmowe dla wszystkich pracowników

Notesy firmowe dla wszystkich pracowników

3 czerwca, 2012 Wyłączono przez Paweł

Praca biurowa wymaga korzystania z różnych narzędzi i akcesoriów. Jednym z nich jest notes, który ułatwia planowanie spotkań, umożliwia zapisywanie terminów oraz ważnych informacji. W szczególności pracownicy zajmujący wyższe stanowiska korzystają z tego typu pomocy. Można więc zdecydować się na druk notesów firmowych, na których znajdzie się logo firmy oraz inne ważne informacje. W notesie można na przykład stworzyć przestrzeń do zapisywania adresów i telefonów i umieścić w niej te najważniejsze dla lokalnych pracowników. Takie narzędzie z pewnością przypadnie im do gustu.

Samodzielne projektowanie firmowego notesu

Aby zlecić druk notesów (https://www.dobredrukowanie.pl/drukarnia/Notesy-bloczki-bez-okladki-druk) z logo firmy, wystarczy odpowiedniej jakości plik graficzny. Zamówienie można złożyć w drukarni internetowej i dokonać jego specyfikacji przy pomocy formularza. Znacznie ułatwia to projektowanie notesu, a jednocześnie umożliwia czuwanie nad kosztami takiego zlecenia. Wystarczy wybrać odpowiednią oprawę, rodzaj łączenia, jakość papieru i ilość stron i można już mówić o najprostszym notesie. Jeżeli tylko jest taka potrzeba, notesy można jeszcze bardziej personalizować i zmieniać.

Wygodny druk notesów w drukarni internetowej

Wiele firm współpracuje obecnie z drukarniami online, ponieważ jest to dla nich najkorzystniejsze rozwiązanie. Coraz częściej oferują one przede wszystkim niższe ceny, od drukarni tradycyjnych. Dodatkowo, zamówienia można dokonać bez wychodzenia z firmy, za pośrednictwem formularza online i spersonalizować je według własnych potrzeb. Gotowe notesy są następnie dostarczane do siedziby firmy.