Gdzie można wykorzystać mobilne bary?

Gdzie można wykorzystać mobilne bary?

17 kwietnia, 2016 Wyłączono przez Paweł

Bary mobilne to niezwykle istotny element wyposażenia na każdej sali weselnej lub imprezie, która odbywa się w miejscu innym niż klub. Zaletą mobilnego baru jest oczywiście to, że choć jest to przenośna wersja baru, to jest w pełni funkcjonalna i ergonomiczna. Dzięki zastosowaniu mobilnego stanowiska do serwowania drinków i napoi, podnosimy rangę organizowanego przez nas wydarzenia.

Cechy dobrego mobilnego baru?

Mobilny bar jak wspomnieliśmy, jest dość istotnym elementem imprez o raz wydarzeń. Teraz warto zastanowić się, jakie cechy ma dobry mobilny bar. Do najważniejszych cech, jakie warto, aby posiadał należą:

  • w miarę możliwości niska waga,
  • wymiary dopasowane do potrzeb,
  • kółka do transportu,
  • wodoodporne blaty,
  • pojemniki na lód,
  • wzmacniane (najlepiej aluminiowe) progi.

Mobilny bar z barmanem

Na każdą imprezę, na którą wynajmiemy bar, dobrze jest zatrudnić barmana. Wiele firm oferuje usługi barmańskie równolegle do wynajmu baru. W takiej sytuacji sprawa wygląda zdecydowanie prościej. Jeśli jednak poszukujemy barmana na własną rękę, to dobrze, aby sprawdzić przed podpisaniem z nim umowy kilka następujących spraw. Do tych spraw zaliczyć możemy z pewnością to, czy barman w swojej pracy wykorzystuje alkohol oraz napoje własne, czy musimy zaopatrzyć go. Ma to oczywiście niebagatelny wpływ na cenę usług. Dogadanie tej sprawy jest najważniejsze również po to, aby uniknąć późniejszych nieporozumień i konfliktów. Inna ważną sprawą do sprawdzenia są oczywiście referencje barmana.