Inwestycja Warrena Buffetta

Inwestycja Warrena Buffetta

5 lutego, 2019 Wyłączono przez Paweł

Warren Buffett to powszechnie znany inwestor na świecie. Jego inwestycje obserwowane są przez innych inwestorów giełdowych. Czym kieruje się Warren Buffett? Jaka jest jego dewiza na sukces? Zapraszam poniżej.

Inwestycje


Warren Buffett dzięki płynności finansowej nie kupuje tanich spółek. Wręcz przeciwnie. Inwestuje on w takie spółki, które są znane i mają określoną pozycję na rynku. Do najpopularniejszych firm, w które zainwestował Warren Buffett należy między innymi: Apple, Coca Cola Company, Wells Fargo & Company czy Bank of America. Jak wynika z powyższego są to firmy (banki) ze znaczą pozycją na rynku.

Strategia Warrena Buffeta


Warren Buffett jest tak ogromną osobowością, z której każdy inny inwestor giełdowy chce czerpać, wzorować się i podobne wyniki osiągać. Obecnie istnieją także dwa fundusze inwestycyjne, które wręcz 1:1 naśladują strategię inwestowania Warrena Buffetta z pozytywnymi skutkami. Inwestując tak samo jak Warren Buffett można mieć pewność, iż zainwestowane pieniądze na pewno będą przynosiły zyski.

Jak widać z powyższego, Warren Buffett to wielka osobowość, która jest podziwiana i naśladowana przez ludzi na całym świecie. Jego inwestycje i zyski przechodzą do historii jako niewyobrażalna świadomość inwestowania pieniędzy w to co przynosi zysk. Jeżeli ktoś planuje inwestować na giełdzie, warto by z tą osobą zapoznał się bliżej. Mimo, iż jego życie może wielu zaskoczyć to smykałka do zarabiania pieniędzy jest to coś co ta osobowość amerykańska na pewno ma.