Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto pamięta stare forum?
Hej!
Witam wszystkich!
Fajnie, że forum ruszyło, miejmy nadzieję będą wartościowe dyskusje!
Ja pamiętam jeszcze stare forum i gorączkę hossy z roku 2007.
Wtedy to strona buffet.pl nauczyła mnie, że giełda to nie jakiś hazard,
ale może to być racjonalne inwestowanie.

A tak na marginesie, czyżby wznowienie forum oznaczało początek hossy??

Pozdrawiam i czekam na kolejnych forumowiczów!
Odpowiedz
Witaj Printer,

Pamiętam Twój login. Fajnie, ze jeszcze jesteś na rynku. Oby to był, jak piszesz, początek nowej hossy. Mam nadzieję, że będę miał na tyle czasu, aby pilnować to forum. Niestety każde forum jest narażone na spam i sporo czasu trzeba poświęcić na "sprzątanie".
Odpowiedz
Ja też pamiętam stronę i forum z tamtego czasu.
I też się tu uczyłem podstaw.
Zaryzykowałbym twierdzenie, że to jedyne miejsce tego typu w sieci, które przetrwało kryzys Smile
Odpowiedz
Witaj Szeryf,
Dzięki za ciepłe słowa. Niestety nie mogę poświęcić zbyt wiele czasu na rozwój tej strony internetowej. Miałem kilka pomysłów ale nie było "mocy przerobowych"...
Zobaczymy, czy rzeczywiście idzie nowa hossa i jak długo potrwa.
Odpowiedz
Oczywiście ,że pamiętam. Warto by przywrócić stare forum choćby w formie archiwum. Bardzo ciekawy materiał. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witaj Zoltar,

Jestem trochę zaskoczony, że są osoby wracające tu po wielu latach. Szacunek!

Stare forum pod koniec egzystencji było mocno atakowane przez spam i wirusy. W końcu je wyłączyłem i przez pewien czas miałem zarchiwizowane, ale potem chyba przy czyszczeniu danych zostało całkiem skasowane. Jak widzę tu też logują się jakieś dziwne maile i loginy. Forum to jest plaga z pktu widzenia administracji.
Odpowiedz
Witam 

Też pamiętam stare czasy Wink dziś tak w sumie dla jaj zaglądam tu i widzę że forum znowu działa. 
Też jestem za chociażby przywróceniem starego forum (jeżeli można)  , klimat ostatniej prawdziwej hossy to było coś  Cool

Pozdrawiam wszystkich inwestorów długoterminowych
Odpowiedz
Witaj Tricatel,
Jak nadmieniłem wcześniej - nie mam możliwości powrotu do danych ze starego forum. Może się pojawią ciekawe informacje na obecnym jeżeli wzrosty potrwają dłuższy czas, może zamiana OFE na inną formę (po potrąceniu daniny dla naszego państwa) zainteresuje ludzi inwestowaniem...

Albo może też być, że jeszcze jest dużo "sparzonych" poprzednią hossą...
Odpowiedz
Dzień Dobry

zamawiałem u Pana ksiązki ,fajne lektury ,licze na ciekawe tematy o giełdzie i spółkach :-).
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości